Skład Rady Nadzorczej III kadencji  od dnia 01.03.2021
Agnieszka Gładysz - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Agnieszka Kolanko-Wiśniewska - Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński - Członek Rady Nadzorczej
Jerzy Spindel - Członek Rady Nadzorczej
Dorota Seweryn-Górniak - Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej III kadencji  od dnia 13.11.2020 – 28.02.2021
Agnieszka Gładysz - Przewodniczący Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Agnieszka Kolanko-Wiśniewska - Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński - Członek Rady Nadzorczej
Jerzy Spindel - Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej III kadencji  od dnia 27.10.2020 do 12.11.2020
Jarosław Marszałek – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej
Jerzy Spindel - Członek Rady Nadzorczej
Agnieszka Gładysz - Członek Rady Nadzorczej
Agnieszka Kolanko-Wiśniewska - Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej III kadencji  od dnia 10.08.2020 do 26.10.2020
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej
Jerzy Spindel - Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej III kadencji  od dnia 10.08.2020:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej
Jerzy Spindel - Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej III kadencji  od dnia 07.07.2020:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej III kadencji  od dnia 15.06.2020 – 06.07.2020
Cezary Dominiak – Członek Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek – Członek Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Członek Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej od dnia 27.05.2020- 14.06.2020
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Sekretarz Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Członek Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej
Wojciech Nitwinko – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej od dnia 15.05.2020-26.05.2020.:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej
Wojciech Nitwinko – Członek Rady Nadzorczej
Jarosław Marszałek – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej na dzień 01.01.2020 r.:-14.05.2020
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej
Wojciech Nitwinko – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej od dnia 02.12.2019 r. do dnia 31.12.2019r.:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Sekretarz Rady Nadzorczej
Marcin Wroński – Członek Rady Nadzorczej
Wojciech Nitwinko – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej od dnia 30.11.2019 r.:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Sekretarz Rady Nadzorczej
Krzysztof Barański – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej od dnia 24.07.2019 r.:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Marcin Szarama – Sekretarz Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Członek Rady Nadzorczej
Krzysztof Barański – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej od dnia 23.07.2019 r.:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Marcin Szarama – Sekretarz Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Członek Rady Nadzorczej
Krzysztof Barański – Członek Rady Nadzorczej
Agnieszka Gładysz – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej od dnia 10.05.2019 r.:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Marcin Szarama – Sekretarz Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Członek Rady Nadzorczej
Ryszard Olek – Członek Rady Nadzorczej
Krzysztof Barański – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej na dzień 01.01.2019 r.:
Cezary Dominiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Rafał Witasik – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Ryszard Olek – Sekretarz Rady Nadzorczej
Joachim Foltys – Członek Rady Nadzorczej
Zbigniew Piątek – Członek Rady Nadzorczej
Marcin Szarama – Członek Rady Nadzorczej

Skład Rady Nadzorczej na dzień 20.10.2017 r.
Cezary Dominiak - Przewodniczący
Rafał Witasik- Wiceprzewodniczący
Ryszard Olek - Sekretarz
Zbigniew Piątek - Członek
Joachim Foltys - Członek
Marcin Szarama - Członek

Skład Rady Nadzorczej na dzień 25.08.2017 r.
Cezary Dominiak - Przewodniczący
Rafał Witasik- Wiceprzewodniczący
Ryszard Olek - Sekretarz
Zbigniew Piątek - Członek

Skład Rady Nadzorczej na dzień 30.06.2017 r.
Cezary Dominiak - Członek
Ryszard Olek - Członek
Rafał Witasik- Członek
Zbigniew Piątek - Członek

Skład Rady Nadzorczej na dzień 13.06.2016 r.
Cezary Dominiak - Przewodniczący
Włodzimierz Kulisz - Wiceprzewodniczący
Ryszard Olek - Sekretarz
Rafał Witasik- Członek
Zbigniew Piątek - Członek

Skład Rady Nadzorczej na dzień 12.04.2016 r.
Cezary Dominiak - Przewodniczący
Włodzimierz Kulisz - Wiceprzewodniczący
Ryszard Olek - Sekretarz
Rafał Witasik- Członek

Skład Rady Nadzorczej na dzień 22.12.2015 r.
Cezary Dominiak - Przewodniczący
Włodzimierz Kulisz - Wiceprzewodniczący
Ryszard Olek - Sekretarz

Skład Rady Nadzorczej na dzień 01.10.2015 r.
Włodzimierz Kulisz - Wiceprzewodniczący
Cezary Dominiak - Sekretarz
Ryszard Olek - Członek

Skład Rady Nadzorczej na dzień 10.06.2014 r.
Zygmunt Klosa - Przewodniczący
Włodzimierz Kulisz - Wiceprzewodniczący
Cezary Dominiak - Sekretarz

Skład Rady Nadzorczej na dzień 20.03.2014 r.
Zygmunt Klosa - Przewodniczący
Zbigniew Lekston - Wiceprzewodniczący
Cezary Dominiak - Członek

Skład Rady Nadzorczej na dzień 12.12.2013 r.
Zygmunt Klosa - Przewodniczący
Zbigniew Lekston - Wiceprzewodniczący
Jolanta Kopiec - Sekretarz
Cezary Dominiak - Członek

Powrót

Pokaż komentarz

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:SKŁAD RADY NADZORCZEJ
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:admin admin
Data publikacji:16.07.2014 12:09
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:admin admin
Data aktualizacji:22.03.2021 09:45